עורך דין לעבירות מין

מחפשים עורך דין שמתמחה בעבירות מין? הגעתם למקום הנכון.

עורך דין המתמחה בעבירות מין הוא עורך דין המתמחה בעבירות הקשורות למין. לעתים קרובות הם נקראים עורך דין לפשעי מין והם יכולים לעזור לאנשים שהואשמו באלימות מינית.

רובם של עורכי הדין הללו מתמחים בהגנה על אנשים מפני האשמות של אונס, הטרדת ילדים ופשעים אחרים הקשורים למין. הם עשויים גם לעבוד עם לקוחות שנפגעו מתקיפה מינית או התעללות.

זקוקים לעזרה מיידית? השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

מהי עבירת מין?

המונח עבירות מין משמש לתיאור מגוון פשעים המבוצעים נגד איברי המין של הפרט. עבירות אלו יכולות לכלול אונס, גילוי עריות וסוגים אחרים של אלימות. עבירות מין נחשבות לרוב לפשעים החמורים ביותר במדינות רבות.

איך עורך דין פלילי יכול לעזור לכם בעבירות מין?

עורכי דין פליליים הם אנשי מקצוע בתחום המשפט הפלילי המייצגים את הנאשם בבית משפט. הם עברו הכשרה מקצועית לספק ייעוץ משפטי וייעוץ לאנשים שהואשמו בפשע. עורכי דין פליליים יכולים לעזור לך אם הואשמת בפשע מין.

התפקיד החשוב ביותר של עורכי דין פליליים הוא להבטיח שהלקוח שלהם לא יורשע בפשע שלא ביצע. הם עושים זאת על ידי בחינת כל הראיות הקיימות, ראיונות עדים והצגת הגנה יעילה בבית המשפט. עורכי דין פליליים מייצגים גם לקוחות שהואשמו כוזב בפשעים שלא ביצעו.

עורכי דין פליליים יכולים לעזור לך גם אם אתה קורבן לפשע כלשהו, כולל תקיפה או התעללות מינית, אלימות במשפחה, מעקב, הטרדה וסחר בבני אדם.

מתמחים בכל סוגי הפלילים

מתמחים בכל סוגי הפלילים

מייצגים עצורים/אסירים

מייצגים אסירים/עצורים

עורך דין בכל הארץ

בכל בתי המשפט בישראל

זקוקים לייצוג? ייעוץ מקצועי? השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

מה העונש המירבי על עבירות מין?

עבירות מין מוגדרות כעבירות פליליות הכרוכות באקטים מיניים. אלה כוללים אונס, גילוי עריות, התעללות מינית בקטין ופשעים אחרים כמו חשיפה מגונה. עבירות מין כוללות גם החזקת פורנוגרפיית ילדים.

בישראל העונש המירבי על עבירות מין יכול להגיע למאסר עולם.